START OFERTA GALERIA LINKI REFERENCJE KONTAKT
 
 
 
 
Oferta
 
Instalacje elektryczne:
Głównym obszarem naszej działalności są budowy nowych, naprawy oraz wymiany zużytych instalacji elektrycznych, zarówno wewnętrznych w lokalach, budynkach, jak i zewnętrznych oświetleniowych. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu zapewniamy szybkie i kompleksowe wykonanie usługi, a przez to ograniczamy uciążliwość prac dla użytkowników zamieszkałych budynków. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, z pełną odpowiedzialnością udzielamy gwarancji na wykonaną instalację. W odróżnieniu od konkurencji nie stosujemy tanich zamienników oraz jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość materiałów przy relatywnie niskiej cenie.

Pomiary elektryczne:
Zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi użytkownicy budynków są zobligowani do przeprowadzania okresowych pomiarów parametrów instalacji elektrycznych. Naszą odpowiedzią na przepisy jest oferta wykonywania pomiarów oraz ocena stanu technicznego instalacji elektrycznych w zakresie:
- skuteczności ochrony przeciwporażeniowej,
- pomiary rezystancji izolacji kabli i przewodów,
- pomiary natężenia i równomierności oświetlenia.
Pomiary wykonywane są przez doświadczony personel, posiadający stosowne uprawnienia SEP E, D

Szafy sterownicze:
Zajmujemy się kompleksową budową sterowniczych szaf przemysłowych oraz szaf i instalacji pneumatycznych. Produkcję opieramy na projektach własnych oraz dostarczonych przez Klienta. Montaż szaf sterowniczych wykonujemy na bazie urządzeń i materiałów zakupionych przez nas lub powierzonych przez Klienta. Posiadamy specjalnie przygotowane pomieszczenia montażowe wyposażone w odpowiednie narzędzia i przyrządy niezbędne do wykonania wszelkich prac montażowych. Wykonane szafy odpowiednio zabezpieczamy na czas transportu i dostarczamy w wyznaczonym czasie w określone przez Klienta miejsce.

Inteligentny dom
Montaż inteligentnych instalacji w domu jednorodzinnym, krok po kroku – począwszy od zarządzania ogrzewaniem, chłodzeniem i wentylacją, przez sterowanie oświetleniem, roletami, bramami i wszystkimi innymi urządzeniami silnikowymi, po bezprzewodową obsługę urządzeń przez WIFI i GSM. Automatyzacja może objąć praktycznie każdy element instalacji elektrycznej – jednym przyciskiem można uruchomić zraszacze na ogrodzie, zamknąć rolety zewnętrzne w oknach, wyłączyć wszystkie lub wybrane urządzenia AGD w domu czy odłączyć od zasilania gniazdka np. w pokoju dziecka. To także oszczędność energii – II pozwalają na spadek kosztów ogrzewania do ok. 40%, a oświetlenia do ok. 15%.

Instalacje RTV/SAT
Nasze instalacje wykonywane są z najwyższą starannością i dokładnością,tak aby montaż wytrzymał nawet w najtrudniejszych warunkach Często montujemy tam, gdzie inni nie dają rady gwarantując znakomitą jakość odbioru. Służymy także konsultacjami w sprawach doboru sprzętu, oraz montaży.
- Montujemy własne anteny lub zakupione przez klienta
- Oferujemy precyzyjne i szybkie ustawianie zamontowanych anten
- Instalacje wykonujemy na dachach, ścianach budynków, balkonach itp.
- Odnawiamy kończące się umowy: Cyfrowego Polsatu
- Wymieniamy zepsute dekodery
Wymienimy antenę, przewody i każdą zużytą część mającą negatywny wpływ na odbiór sygnału. Sprawdzimy czy w danym miejscu istnieje możliwość montażu anteny. Posiadamy przy sobie wszystkie niezbędne akcesoria do montażu (uchwyty, przewody, wtyczki, kołki, anteny, konwertery, kable HDMI, EURO itp. )
  wiÍcej
  wiÍcej
  wiÍcej
   
 
 
 

 © ELEKTRO-ARKOMP 2013